Catering

PROFESIONÁLNÍ CATERING

Díky zázemí restaurace U Ledňáčka v Lukově disponujeme moderním a technických zázemím té nejvyšší úrovně. Při nákupu potravin klademe důraz na nákup kvalitních a prověřených surovin z lokálních zdrojů. Nad kvalitou všech surovin vždy bdí naši šéfkuchaři.

Pokud pořádáte nebo organizujete nějakou oslavu typu narozenin, výročí, křtiny, firemní akce, svatby a potřebujete zajistit kvalitní pokrmy, nápoje či profesionální obsluhu, nebojte se obrátit právě na nás. Rádi vám pomůžeme s výběrem menu, poradíme, vše případně připravíme, pokrmy si můžete vyzvednout připravené, dle vašeho přání a představ. Zapůjčíme vám profesionální gastro inventář, který vám pomůže v udržování teploty a kvality pokrmů na akci samotné.

Můžete si u nás v restauraci objednat veškeré jídla z jídelního lístku, a nejen to, například i grilované kolena, vepřová žebra, řízky, kachny, kuřata, tatarák, různé druhy steaků, ryby, nebo i uzenou kýtu. Vše je třeba objednat minimálně dva dny dopředu, aby byl čas jídlo kvalitně připravit.

Jsme firma, která zajišťuje cateringové služby již od roku 2004. Máme obrovské množství zkušeností s kompletním cateringem od přípravy pokrmů, obsluhy a servisu během celé akce, pronájmu prostor, výběru inventáře a mobiliáře, včetně výzdoby až po závěrečný úklid.

Catering je specifická služba zákazníkům, většinou se jedná o služby gastronomického charakteru, které je možno realizovat na libovolném místě v libovolném čase. Cateringová firma zajišťuje vše od inventáře, přes personál až po závěrečný úklid.

Poradíme Vám s ohledem na typ cateringové akce. Klademe důraz na spokojenost klienta a věříme, že se nám to daří.

KONTAKTUJTE NÁS:

Sorry, the comment form is closed at this time.